Hoca Candle specjalizująca się w naturalnych świecach zapachowych przygotowała specjalną serię na święta. W tym roku każdy zapach to inna emocja.

– Przy okazji świąt sięgniemy do tych najprzyjemniejszych wspomnień i odbierzemy święta w bardzo określony sposób – mówi Aleksandra Hopke, autorka świec. – Dlatego numerem jeden w tym roku jest m.in. pomarańcza z przyprawami korzennymi, zapach pierników i czekolady. Są to emocje przenoszone przez zapach.

Hoca Candle w kwestii zapachów czerpie inspiracje zewsząd. Wśród świec znajdziemy te pachnące (i wyglądające) jak słodycze, desery czy koktajle. Są także edycje limitowane jak świeca zainspirowana Szczecińskim Paprykarzem czy postacią najsłynniejszej w tej części Europy czarownicy Sydonii von Borck. Nawet Prestiż doczekał się własnego zapachu.

MUA: Agnieszka Ogrodniczak

 

Prestiż  
Grudzień 2023